Rama

PARTNER VEGGIE NÁPLAVKY

Rama

JEZTE PŘÍRODNĚ, JEZTE CHUTNĚ

Margarín je přírodní a skvělá volba, pokud chcete žít udržitelně a zodpovědně. Jde o skvělý příklad toho, jak můžete udělat něco pro své zdraví i životníprostředí s pomocí každodenních krůčků směrem k udržitelnosti.

Margaríny Rama mají 100 % složení z přírodních zdrojů a neobsahují umělá aditiva, konzervanty, umělá barviva ani kypřidla.  Obecně, rostlinné margaríny od společnosti Upfield potřebují o 2/3 méně půdy a spotřebují o 50 % méně vody než klasické máslo.*

NOVINKA 100% ROSTLINNÉ ALTERNATIVY NA VAŘENÍ A KE ŠLEHÁNÍ – PŘIVÍTEJTE NOVOU PRODUKTOVOU ŘADU RAMA CREMA

Rama Crema je 100% rostlinná alternativa na vaření a ke šlehání, vyrobena ze směsi přípravku z čočkové bílkoviny a rostlinného tuku a oleje.  Neobsahuje mléčnou složku, konzervanty nebo palmový olej. Je vynikající pro přípravu tradičních nebo moderních receptů ale i vegetariánských a veganských pokrmů. Stačí ji jednoduše používat jak klasickou mléčnou smetanu.

Vyzkoušejte například Rama Crema, s obsahem tuku 15 %. Ideální ke zjemnění polévek, krémů nebo k přípravě omáček.

Nebo zkuste Rama Crema, s obsahem tuku 31 % a připravte si chutné dezerty nebo upečte nadýchané moučníky a dorty. Hodí se také pro přípravu hustších omáček či poléveknebo si ji vyšlehejte jen tak k ovoci. Dokonale se vyšlehává a zvětšuje svůj objem o polovinu!

100% ROSTLINNÉ ALTERNATIVY, KTERÉ POUŽÍVÁTE JAKO MÁSLO! 

Další novinkou od značky Rama jsou 100% rostlinné alternativy k mazání. Jsou ideální nejen k namazání jen tak na chléb nebo bagetu ale také k vaření, smažení a díky svému 79% obsahu tuku se hodí i na pečení. Jednoduše je používejte jako mléčné máslo.

Jsou zcela bez mléčné složky, konzervantů a bez palmového oleje. Mají 100% přísady přírodního původu. Navíc mají alespoň o 72 % menší dopad na klima, než mléčné máslo.**

Vybrat si můžete ze 200g vaniček, které jsou ve dvou variantách a to Rama 100% rostlinná alternativa slaná  nebo Rama 100% rostlinná alternativa s olivovým olejem.

Nebo sáhněte po 250g kostce Rama 100% rostlinná alternativa neslaná.   

Rama – používejte jako máslo!

*Přečtěte si více o našich LCA požadavcích na stránce www.upfield.com/purpose/better-planet/climate-action/

**Nástroj pro posouzení životního cyklu vyvinutý společností Quantis, který porovnává značku Rama a mléčné máslo v České republice (2022). Více na www.rama.com/cs-cz/cz/udrzitelnost

 

Share

Chcete se k nám přidat?

Dejte nám vědět, rádi na Veggie Náplavce nebo našich dalších eventech přivítáme i vás

    Start typing and press Enter to search