Lush

PARTNER VEGGIE NÁPLAVKY

Lush

Lush je britská společnost založená roku 1995, v současnosti s více než 900 prodejnami po celém světě. Na českém trhu je již 20 let a prodejny najdete v nákupních centrech Palladium, Nový Smíchov a Westfield Chodov.

Kosmetická společnost s aktivistickým srdcem, jejímž posláním je vyrábět produkty pro každou potřebu a vést kosmetickou revoluci za záchranu planety, a která je tvůrcem průkopnických kosmetických výrobků, jako jsou koupelové bomby, tuhé masážní oleje nebo šampuky.

Lush používá ve svých produktech čerstvé ovoce, mořské řasy, rostlinná másla a oleje, přírodní silice a další čisté a kvalitní ingredience. Nepoužívá suroviny ze zvířat, ani na zvířatech netestuje a ani neodkupuje suroviny na zvířatech testované, a proti testování na zvířatech aktivně bojuje již od svého založení.

Je také lídrem kosmetického průmyslu v boji proti nadměrnému používání obalů – vyvíjí výrobky, které lze prodávat „nahaté“ – pro snížení potřeby obalů i konzervačních látek tak Lush vyrábí mnoho produktů v tuhé formě a v samo-konzervačním složení (šampuky, masážní oleje, deodoranty, nahatý make-up a mnoho dalšího…).

K výrobě jsou využívány suroviny získávané za dodržování přísných zásad etického nákupu s respektem k životnímu prostředí a sociálnímu dopadu, za využívání regenerativních zdrojů a přímého nákupu od malých dodavatel.

Share

Chcete se k nám přidat?

Dejte nám vědět, rádi na Veggie Náplavce nebo našich dalších eventech přivítáme i vás

    Start typing and press Enter to search