ETIK BUTIK

ETIK BUTIK

EtikButik.cz je e-shop s výdejnou a showroomem v Praze, který nabízí stylové a cenově dostupné oblečení od etických a udržitelných značek, vybrané kousky českých designérů a veganskou obuv a doplňky. Pokud bez předchozí objednávky zavítáte přímo do butiku, najdete tam vždy aktuální limitovanou sezónní kolekci férové značky ArmedAngels, dále vybrané basic kousky značky Stanley/Stella a sezónní nabídku veganských bot značek Wills Vegan Shoes a NAE Vegan Shoes. Na e-shopu je nabídka ještě širší než v pražském showroomu, proto pokud hledáte konkrétní kousek, vyplatí se předem udělat objednávku a 1-2 týdny počkat, než etický kousek dorazí. Pokud si neradi vybíráte oblečení a boty online, zavítejte na konzultaci do obchůdku, kde Vám rádi s výběrem poradí – můžete si zde zkusit, jak Vám padnou různé modely a také si prohlédnout katalog a vzorkovník barev. 

WEBwww.etikbutik.cz

FB

608 041 800

Stále můžeme vydávat objednávky z e-shopu. Výdejní místo pro objednávky z e-shopu je otevřeno v omezeném režimu v pondělí, ve středu a v pátek 13-18:00. 

E-shop funguje a z každé jedné objednávky máme obří radost a pomůže nám zvládnout toto období! Z celého srdce děkujeme!!!

Protože jsme toho názoru, že je nejlepší zůstat doma, tak jsme zlevnili dopravu na e-shopu a prodloužili lhůtu na vrácení zboží na 30 dní .

Nové levnější ceny dopravy:
– Z-Point (Zásilkovna): 39 Kč (při nákupu nad 1000 Kč doprava ZDARMA)
– DPD kurýr: 69 Kč (při nákupu nad 1000 Kč doprava ZDARMA)
– Česká Pošta: 89 Kč

Moc děkujeme za Vaši podporu a věříme, že společnými silami toto období zvládneme.

Přeji všem hlavně hodně zdraví a ať je to rychle za námi! Olga (zakladatelka a duše EtikButiku)