Home 2 EN

VEGGIE NÁPLAVKA - 5.9.2021

100% VEGAN. PRO ZVÍŘATA.

BY VEGAN FIGHTER.

JDI TAKÉ NA ONLINE MARKET

V roce 2020 slavíme 10. pokračování eventu Veggie Náplavka, a zároveň 10 let pořádajících Vegan Fighter. A to chce pořádnou oslavu 😉 Hlavně toho, že je nás stále víc, kdo volíme životní styl, který je ohleduplný ke zvířatům a planetě.

Hlavním důvodem pro pořádání našich eventů byla na začátku i teď ohleduplnost ke zvířatům, a to, že k ní chceme inspirovat i vás. A samozřejmě zdraví a skvělá kondice, kterou na trendu rostlinné stravy potvrzuje stále více lidí – a my nejsme vyjímkou.

Postupem let se Veggie Náplavka vyvinula do největší české a evropské open air veganské akce. A to nás samozřejmě velmi těší 🙂 Letos jsme k ní přidali i malé překvapení: nový event Planet Fest, který proběhl poprvé 7. dubna a další nás čeká 3.listopadu 2019 v klubu Roxy.

Tradičně pro vás každý rok na 1. máje a druhý víkend v září organizujeme na nádherné pražské Náplavce největší veganský market. Účastní se ho na 100 prodejců a restaurací, které nabízí úžasnou inspiraci a novinky z toho nejlepšího, co rostlinná strava nabízí, a samozřejmě také neziskové projekty na ochranu zvířat a planety. Event doplňujeme programem s inspirativními hosty, tématy jako osobnostní rozvoj nebo zero waste, praktickými foodshows, hudbou, a dětským programem Vegan Fighter Young. Programově přinášíme to nejnovější z vegan životního stylu.

V programu nechybí také sport, ke kterému chceme inspirovat, protože jsme sami profesionálními a amatérskými sportovci a sportovkyněmi. Sport je pro nás praktickým příkladem toho, že rostlinná strava funguje výborně nejen pro běžný život, ale i pro náročné sportovní výkony. A pokud jsme na veganské stravě dokázali vyhrávat v ringu a oktagonu my – budete se na ní citit skvěle i vy 🙂

Přijďte se inspirovat!

Vegan Fighter Crew

We are happy to invite you to the wonderful atmosphere of Prague’s Náplavka and the largest Czech and one of the European open-air vegan event in the heart of the Europe: Veggie Náplavka that takes place twice a year, in May and September.

In the year 2020, we will celebrate 10th Veggie Náplavka and also 10 years‘ birthday of organizing project Vegan Fighter. So we are preparing for you a really big fiesta – not only for May 1st, 2020 but we  will start April 30th already 😉

This year, we have also very proudly presented a brand new Planet Fest event concept that took place on April 7th, 2019 at Náplavka too. The second edition will take place November, 3rd, 2019 at Prague’s famous club Roxy.

For both events, we prepare a diverse all-day programme for children and adults again –  focusing on brand new inspirations of plant gastronomy and vegan lifestyle.
As part of the programme visitors can look forward to inspirational guests, foodshows and cookery workshops, creative corners, personal development section, zero waste workshops, vegan sports consultations and vegan martial arts exhibitons presented by organizing project Vegan Fighter – male and female national and world vegan champions.

We also support participation of the majority of Czech and some European non-profits, and a large development zone is one new part of the programme being prepared.
The beautiful atmosphere of a place of riverbank in the citycentre is be accentuated by chillout music and children’s eco-corners.

We will be happy to see you there too!

Vegan Fighter Crew / Organizers

PROUD PARTNER OF EUROPEAN MUAY THAI CHAMPIONSHIP 2018

HLAVNÍ PARTNER / GENERAL PARTNER

PARTNEŘI VEGGIE NÁPLAVKY / PARTNERS OF VEGGIE NÁPLAVKA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI / MEDIA PARTNERS

PRO MÉDIA / MEDIA

Už 9. ročník kultovní Veggie Náplavky, jedné z největších evropských open-air akcí, startuje opět 8. září 2019. Tentokrát s podtitulem UNITY. 

Organizátoři letos představili i nový koncept – Planet Fest, který se věnuje planetě. 3.11.2019 nás čeká jeho druhá edice. 

VEGGIE NÁPLAVKA No. 9. – UNITY: 1.5.2019 10 – 21 h | FB

PLANET FEST Vol.2 / Club Roxy Praha: 3.11.2019 11 – 19 h | FB

kontakt: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577 | www.veggienaplavka.cz | www.veganfuture.cz | www.planetfest.cz | www.vegan-fighter.com

klíčová slova: ČR, veganství, Veggie Náplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

Rašínovo nábřeží ožije již po deváté jedním z největších evropských open air vegan festivalů Veggie Náplavka plným rostlinné gastronomie, ohleduplné ke zvířatům a planetě. Také letos se zde sejde největší výběr veganské gastronomie na jednom místě, návštěvníci zde najdou téměř 100 čistě veganských stánků restaurací, výrobců a obchodů z celé ČR i zahraničí.

Další ročník kultovní prvomájové Veggie Náplavky nese podtitul UNITY – Propojení.

„Tímto podtitulem chceme vyjádřit to, že všichni jsme součástí jedné planety, lidé i zvířata. A pokud se tak začneme cítit a jednat, pochopíme vzájemnou propojenost, pak najdeme pro všechny tu nejlepší rovnováhu a spokojenost,“ říká k hlavní vizi eventů Vegan Fighter/Vegan Future Events hlavní organizátorka, psycholožka a thaiboxerka Iva Linda Maruščáková. A dodává: „Za nás je jednou z nejohleduplnějších životních cest vůči zvířatům, planetě i vlastnímu zdraví veganství, a k tomu vás i tentokrát bude inspirovat naše Veggie Náplavka.“

V programu se jako vždy setkáte s těmi nejnovějšími tipy a novinkami z veganské gastronomie a životního stylu – od nejzdravějších raw vegan potravin, přes vegan street food až po pochoutky vegan gastronomie. Najdete zde také velký výběr všeho potřebného pro ohleduplný a etický životní styl.

V programu se návštěvníci mohou dál setkat i se všemi českými předními projekty na ochranu zvířat, připraveny jsou workshopy, rozvojové workshopy, dětský sportovní a kreativní koutek. Samozřejmou součástí Veggie Náplavky je i sport, kterým se pořadatelé z Vegan Fighter zabývají.

Jsme velmi rádi, že životní styl, který respektuje zvířata a planetu, zajímá čím dál více lidí. Pozitivní zdravotní dopady, ohleduplnost ke zvířatům, ale i výrazná ekologická ohleduplnost veganství jsou hlavními důvody k tomu, proč se k veganství hlásí stále více lidí u nás i ve světě a proč je nazýváno trendem budoucnosti pro celou planetu. Ze své dlouholeté zkušenosti mohu potvrdit, že nejen že vám na veganství nebude nic chybět, ale naopak získáte větší množství energie, rychlejší regeneraci a zdravotně se budete cítit výrazně lépe.”, dodává další člen organizačního týmu, vegan a mistr světa v supertěžké váze v muaythai Jan Müller.

Vegan Fighter předvedou i živou exhibici bojových sportů v podání mistrů a mistryň světa, Evropy i ČR ve vegan podání, a pro návštěvníky připraví celý den možnost konzultací.

Mezi Vegan Fighters patří dál také Magda Šormová, mistryně světa v MMA, vicemistr Evropy v BJJ Alan Svoboda, Pavel Salin Salčák, Mistr republiky v MMA a muay thai, vicemistři ČR v muaythai Václav Schweidler a Jakub Šrámek a další čeští i zahraniční bojovníci a sportovci a sportovkyně dalších sportovních disciplín.

Mezi Vegan Fighters patří dál také Magda Šormová, mistryně světa v MMA, vicemistr Evropy v BJJ Alan Svoboda, Pavel Salin Salčák, Mistr republiky v MMA a muay thai, vicemistři ČR v muaythai Václav Schweidler a Jakub Šrámek a další čeští i zahraniční bojovníci a sportovci a sportovkyně dalších sportovních disciplín.

K Veggie Náplavce letos orgánizátoři přidali nový koncept – event Planet Fest, jehož druhé pokračování se uskuteční 3.11.2019. Na něm bude i tentokrát připraveno širší programové zaměření.  Pro návštěvníky bude připraven nejen bohatý doprovodný program pro dospělé i děti, ale také několik zón s workshopy a poradenstvím v oblastech Zero Waste, Permakulturní a ekologické zemědělství, Přírodní stavitelství, Elektromobilita, Zelená Města a další. I na tomto eventu bude hlavním tématem veganství, které je podle nejnovějších studií posledních let nejvíce k planetě ohleduplným životním stylem. Celý event i jeho velký market tak bude opět 100% vegan.

Na oba eventy je vstup umožněn za dobrovolné vstupné.

Eventy se uskutečňují v podání projektu Vegan Fighter a Česká veganská asociace, pod hlavičkou eventů Vegan Future.

For the 9th time in a row, the cult Veggie Naplavka—one of the biggest European open-air events—will take place on Septembet 8th, 2019

The organizers presented a new concept this year: Planet Fest, which will take place on November 3rd, 2019 again. 

VEGGIE NÁPLAVKA No. 9. – UNITY: 1.5.2019 10 – 21 h | FB

PLANET FEST Vol.2 / Club Roxy Praha: 3.11.2019 11 – 19 h | FB

contact: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577 | www.veggienaplavka.cz | www.veganfuture.cz | www.planetfest.cz | www.vegan-fighter.com

keywords: Czech Republic, vegan, Veggie Naplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

MINULÉ ROČNÍKY / PREVIOUS EVENTS

Podívat se můžete také na sposty fotek a videí na FB minulých eventů:

Veggie Náplavka JOY

Veggie Náplavka FUTURE

Veggie Náplavka LIFE

Veggie Náplavka HOPE

Veggie Náplavka LOVE

Veggie Náplavka AFTER SUMMER

Veggie Náplavka SUMMER

Veggie Náplavka No. 1

JAK VYPADAJÍ NAŠE EVENTY? / WELCOME TO OUR EVENTS

Jsme Vegan Fighter / Česká veganská asociace a pod naší platformou Vegan Future pořádáme Veggie Náplavku a Veggie Vánoce. Rádi bychom vás inspirovali k etickému a zdravému životnímu stylu. Těšíme se na našich akcích i na vás!

JSME 100 % VEGAN. PRO ZVÍŘATA. PRO PLANETU. PRO ZDRAVÍ.

NÁŠ DALŠÍ EVENT – 3.11.2019 / OUR OTHER EVENT PLANET FEST – 3.11.2019

INSPIRUJ SE VEGANSTVÍM & ZERO WASTE & EKO ŽIVOTNÍM STYLEM / LET US INSPIRE YOU IN VEGANISM & ZERO WASTE & ECO LIFESTYLE

Pokud se k nám chcete připojit jako prodejce nebo máte jakýkoli dotaz jako návštěvník, napište nám na info@veggienaplavka.cz. Rádi se vám ozveme zpět 😉

Would you like to join us? Please feel free to contact us at info@veggienaplavka.cz. We’ll get back to you as soon as possible.

VEGGIE NÁPLAVKA - 5.9.2021

100% VEGAN. PRO ZVÍŘATA.

BY VEGAN FIGHTER.

JDI TAKÉ NA ONLINE MARKET

V roce 2020 slavíme 10. pokračování eventu Veggie Náplavka, a zároveň 10 let pořádajících Vegan Fighter. A to chce pořádnou oslavu 😉 Hlavně toho, že je nás stále víc, kdo volíme životní styl, který je ohleduplný ke zvířatům a planetě.

Hlavním důvodem pro pořádání našich eventů byla na začátku i teď ohleduplnost ke zvířatům, a to, že k ní chceme inspirovat i vás. A samozřejmě zdraví a skvělá kondice, kterou na rostlinné stravě potvrzuje stále více lidí.

Postupem let se Veggie Náplavka vyvinula do největší české a jedné z největších evropských open air veganské akcí. A to nás samozřejmě velmi těší! Loni jsme k ní přidali i novinku: Planet Fest, který proběhl poprvé 7. 4 2019 na Náplavce a další  1.3.2020 v klubu Roxy.

Tradičně pro vás každý rok na 1. máje a druhý víkend v září organizujeme na nádherné pražské Náplavce v rámci eventu také největší vegan market. Účastní se ho na 100 prodejců a restaurací, které nabízí úžasnou inspiraci a novinky z toho nejlepšího, co rostlinná strava nabízí, a samozřejmě také neziskové projekty na ochranu zvířat a planety. Event doplňujeme programem s inspirativními hosty, tématy jako osobnostní rozvoj nebo zero waste, praktickými foodshows, hudbou, a dětským programem Vegan Fighter Young. Letos vás k vyzkoušení rostlinné stravy bude také partnerský projekt Veganská výzva.

V programu nechybí také sport, ke kterému chceme inspirovat, protože jsme sami profesionálními a amatérskými sportovci a sportovkyněmi. Sport je pro nás praktickým příkladem toho, že rostlinná strava funguje výborně nejen pro běžný život, ale i pro náročné sportovní výkony. A pokud jsme na veganské stravě dokázali vyhrávat v ringu a oktagonu my – budete se na ní citit skvěle i vy 🙂

Přijďte se inspirovat – pro vás, pro zvířata i pro celou planetu.

Vegan Fighter Crew

We are happy to invite you to the wonderful atmosphere of Prague’s Náplavka and the largest Czech and one of the European open-air vegan event in the heart of the Europe: Veggie Náplavka that takes place twice a year, in May and September.

In the year 2020, we will celebrate 10th Veggie Náplavka and also 10 years‘ birthday of organizing project Vegan Fighter. So we are preparing for you a really big fiesta 😉

In the 2019, we have also very proudly presented a brand new Planet Fest event concept that took place on April 7th, 2019 at Náplavka, and on March, 1st, 2020 at Prague’s famous club Roxy.

For both events, we prepare a diverse all-day programme for children and adults again –  focusing on brand new inspirations of plant gastronomy and vegan lifestyle.
As part of the programme visitors can look forward to inspirational guests, foodshows and cookery workshops, creative corners, personal development section, zero waste workshops, vegan sports consultations and vegan martial arts exhibitons presented by organizing project Vegan Fighter – male and female national and world vegan champions.

We also support participation of the majority of Czech and some European non-profits, and a large development zone is one new part of the programme being prepared.
The beautiful atmosphere of a place of riverbank in the citycentre is be accentuated by chillout music and children’s eco-corners.

We will be happy to see you there too!

Vegan Fighter Crew / Organizers

Самый крупный в городе веганский фестиваль Veggie Náplavka вновь пройдет и в этом году в день чешского Праздника любви – 1 мая. Встретить лето можно будет не только вкусно и весело, но и здорово: попробовать и купить можно будет огромное количество 100% веганских деликатесов, косметики и даже одежды. И в этот раз частью фестиваля станет богатая сопроводительная программа, полная выступлений приглашенных гостей, лекций и мастер-классов, кулинарных шоу и живой музыки, развлечений для детей и так далее.

Посещение этого фестиваля будет интересно не только вегетарианцам, но и тем, кто просто хотел бы познакомиться поближе с данной кухней.

PROUD PARTNER OF EUROPEAN MUAY THAI CHAMPIONSHIP 2018

PARTNEŘI VEGGIE NÁPLAVKY / PARTNERS OF VEGGIE NÁPLAVKA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI / MEDIA PARTNERS

PRO MÉDIA / MEDIA

Už 10. ročník kultovní Veggie Náplavky, jednoho z největších evropských open-air veletrhů, čeká návštěvníky a návštěvnice 1. května. Tentokrát s podtitulem BIRTHDAY. Slavit bude nejenom své 10. pokračování, ale 10 let oslaví i pořadatelé Vegan Fighter.

VEGGIE NÁPLAVKA No. 10. – BIRTHDAY: 1.5.2019 10 – 21 h | FB

kontakt: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577 | www.veggienaplavka.cz | www.veganfuture.cz | www.planetfest.cz | www.vegan-fighter.com

klíčová slova: ČR, veganství, Veggie Náplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

Rašínovo nábřeží ožije již po desáté jedním z největších evropských open air vegan veletrhů Veggie Náplavka, plným rostlinné gastronomie, ohleduplné ke zvířatům a planetě. Také letos se zde sejde největší výběr rostlinné gastronomie a lifestylu na jednom místě, návštěvníci zde najdou více jak 100 čistě vegan stánků, restaurací, výrobců a obchodů z celé ČR i zahraničí. Motivovat k vyzkoušení rostlinné stravy bude také partnerský projekt Veganská výzva.

„Je neuvěřitelné, co se nám všem, které zajímá ochrana zvířat a planety, podařilo během uplynulých 10 let změnit. Celý svět se změnil, pro zvířata a planetu k lepšímu – minimálně v tom, kolik lidí se začalo zajímat o alternativy. Ty jsou dnes běžné v každém obchodě, většina lidí ví, co je to vegan, rostlinné burgery začali vyrábět hlavní výrobci masa, nadosah je komerční prodej umělého masa. Mnoho lidí zařazuje flexitáriánství a stává se vegany.

Díky tomu se od základu mění pohled na zvířata. Stále více lidí je vnímá jako cítící, inteligentní bytosti, obyvatele naší planety, ke kterým bychom se měli chovat jako k sobě rovným, s respektem.“  říká k hlavní vizi eventů Vegan Fighter/Vegan Future Events hlavní organizátorka, psycholožka a thaiboxerka Iva Linda Maruščáková. A dodává: „Naše eventy přinášejí nejnovější trendy, novinky, a tipy jak žít ohleduplně ke zvířatům a planetě, a jak být zdravější díky nejmodernějším trendům rostlinné výživy.“

V programu se jako vždy setkáte s těmi nejnovějšími tipy a novinkami z veganské gastronomie a životního stylu. Najdete zde také velký výběr všeho potřebného pro ohleduplný a etický životní styl.

V programu se návštěvníci mohou dál setkat i se všemi českými předními projekty na ochranu zvířat, připraveny jsou workshopy, rozvojové workshopy, dětský sportovní a kreativní koutek. Samozřejmou součástí Veggie Náplavky je i sport, kterým se pořadatelé z Vegan Fighter zabývají.

Jsme velmi rádi, že životní styl, který respektuje zvířata a planetu, zajímá čím dál více lidí. Pozitivní zdravotní dopady, ohleduplnost ke zvířatům, ale i výrazná ekologická ohleduplnost veganství jsou hlavními důvody k tomu, proč se k veganství hlásí stále více lidí u nás i ve světě a proč je nazýváno trendem budoucnosti pro celou planetu. Ze své dlouholeté zkušenosti mohu potvrdit, že nejen že vám na veganství nebude nic chybět, ale naopak získáte větší množství energie, rychlejší regeneraci a zdravotně se budete cítit výrazně lépe.”, dodává další člen organizačního týmu, vegan a mistr světa v supertěžké váze v muaythai Jan Müller.

Vegan Fighter předvedou i živou exhibici bojových sportů v podání mistrů a mistryň světa, Evropy i ČR ve vegan podání, a pro návštěvníky připraví celý den možnost konzultací.

Mezi Vegan Fighters patří dál také Magda Šormová, mistryně světa v MMA, vicemistr Evropy v BJJ Alan Svoboda, Pavel Salin Salčák, Mistr republiky v MMA a muay thai, vicemistři ČR v muaythai Jakub Šrámek (a Václav Schweidler, R.I.P.) a další čeští i zahraniční bojovníci a sportovci a sportovkyně dalších sportovních disciplín.

K Veggie Náplavce loni organizátoři přidali nový koncept – event Planet Fest, jehož druhé pokračování se uskutečnilo v kooperaci s partnery Akce pro klima a Slou 1.3.2020, a další návštěvníky čeká na podzim 2020. Celý event i jeho velký market je opět 100% vegan, programově zahrnuje široké spektrum panelových diskuzí, workshopů a přednášek na téma ochrany planety.

Na oba eventy je vstup umožněn za dobrovolné vstupné.

Eventy se uskutečňují v podání projektu Vegan Fighter, pod hlavičkou eventů Vegan Future.

For the 10th time in a row, the cult Veggie Naplavka—one of the biggest European open-air events—will take place on may 1st, 2020

VEGGIE NÁPLAVKA No. 10 – BIRTHDAY: 1.5.2019 10 – 21 h | FB

contact: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577 | www.veggienaplavka.cz | www.veganfuture.cz | www.planetfest.cz | www.vegan-fighter.com

keywords: Czech Republic, vegan, Veggie Naplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

MINULÉ ROČNÍKY / PREVIOUS EVENTS

JAK VYPADAJÍ NAŠE EVENTY? / WELCOME TO OUR EVENTS

Jsme Vegan Fighter / Česká veganská asociace a pod naší platformou Vegan Future pořádáme Veggie Náplavku a Veggie Vánoce. Rádi bychom vás inspirovali k etickému a zdravému životnímu stylu. Těšíme se na našich akcích i na vás!

JSME 100 % VEGAN. PRO ZVÍŘATA. PRO PLANETU. PRO ZDRAVÍ.

Pokud se k nám chcete připojit jako prodejce nebo máte jakýkoli dotaz jako návštěvník, napište nám na info@veggienaplavka.cz. Rádi se vám ozveme zpět 😉

Would you like to join us? Please feel free to contact us at info@veggienaplavka.cz. We’ll get back to you as soon as possible.

VEGGIE NÁPLAVKA - 5.9.2021

100% VEGAN. PRO ZVÍŘATA.

BY VEGAN FIGHTER.

JDI TAKÉ NA ONLINE MARKET

V roce 2020 slavíme 10. pokračování eventu Veggie Náplavka, a zároveň 10 let pořádajících Vegan Fighter. A to chce pořádnou oslavu 😉 Hlavně toho, že je nás stále víc, kdo volíme životní styl, který je ohleduplný ke zvířatům a planetě.

Hlavním důvodem pro pořádání našich eventů byla na začátku i teď ohleduplnost ke zvířatům, a to, že k ní chceme inspirovat i vás. A samozřejmě zdraví a skvělá kondice, kterou na rostlinné stravě potvrzuje stále více lidí.

Postupem let se Veggie Náplavka vyvinula do největší české a jedné z největších evropských open air veganské akcí. A to nás samozřejmě velmi těší! Loni jsme k ní přidali i novinku: Planet Fest, který proběhl poprvé 7. 4 2019 na Náplavce a další  1.3.2020 v klubu Roxy.

Tradičně pro vás každý rok na 1. máje a druhý víkend v září organizujeme na nádherné pražské Náplavce v rámci eventu také největší vegan market. Účastní se ho na 100 prodejců a restaurací, které nabízí úžasnou inspiraci a novinky z toho nejlepšího, co rostlinná strava nabízí, a samozřejmě také neziskové projekty na ochranu zvířat a planety. Event doplňujeme programem s inspirativními hosty, tématy jako osobnostní rozvoj nebo zero waste, praktickými foodshows, hudbou, a dětským programem Vegan Fighter Young. Letos vás k vyzkoušení rostlinné stravy bude také partnerský projekt Veganská výzva.

V programu nechybí také sport, ke kterému chceme inspirovat, protože jsme sami profesionálními a amatérskými sportovci a sportovkyněmi. Sport je pro nás praktickým příkladem toho, že rostlinná strava funguje výborně nejen pro běžný život, ale i pro náročné sportovní výkony. A pokud jsme na veganské stravě dokázali vyhrávat v ringu a oktagonu my – budete se na ní citit skvěle i vy 🙂

Přijďte se inspirovat – pro vás, pro zvířata i pro celou planetu.

Vegan Fighter Crew

We are happy to invite you to the wonderful atmosphere of Prague’s Náplavka and the largest Czech and one of the European open-air vegan event in the heart of the Europe: Veggie Náplavka that takes place twice a year, in May and September.

In the year 2020, we will celebrate 10th Veggie Náplavka and also 10 years‘ birthday of organizing project Vegan Fighter. So we are preparing for you a really big fiesta 😉

In the 2019, we have also very proudly presented a brand new Planet Fest event concept that took place on April 7th, 2019 at Náplavka, and on March, 1st, 2020 at Prague’s famous club Roxy.

For both events, we prepare a diverse all-day programme for children and adults again –  focusing on brand new inspirations of plant gastronomy and vegan lifestyle.
As part of the programme visitors can look forward to inspirational guests, foodshows and cookery workshops, creative corners, personal development section, zero waste workshops, vegan sports consultations and vegan martial arts exhibitons presented by organizing project Vegan Fighter – male and female national and world vegan champions.

We also support participation of the majority of Czech and some European non-profits, and a large development zone is one new part of the programme being prepared.
The beautiful atmosphere of a place of riverbank in the citycentre is be accentuated by chillout music and children’s eco-corners.

We will be happy to see you there too!

Vegan Fighter Crew / Organizers

Самый крупный в городе веганский фестиваль Veggie Náplavka вновь пройдет и в этом году в день чешского Праздника любви – 1 мая. Встретить лето можно будет не только вкусно и весело, но и здорово: попробовать и купить можно будет огромное количество 100% веганских деликатесов, косметики и даже одежды. И в этот раз частью фестиваля станет богатая сопроводительная программа, полная выступлений приглашенных гостей, лекций и мастер-классов, кулинарных шоу и живой музыки, развлечений для детей и так далее.

Посещение этого фестиваля будет интересно не только вегетарианцам, но и тем, кто просто хотел бы познакомиться поближе с данной кухней.

PROUD PARTNER OF EUROPEAN MUAY THAI CHAMPIONSHIP 2018

PARTNEŘI VEGGIE NÁPLAVKY / PARTNERS OF VEGGIE NÁPLAVKA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI / MEDIA PARTNERS

PRO MÉDIA / MEDIA

Už 10. ročník kultovní Veggie Náplavky, jednoho z největších evropských open-air veletrhů, čeká návštěvníky a návštěvnice 1. května. Tentokrát s podtitulem BIRTHDAY. Slavit bude nejenom své 10. pokračování, ale 10 let oslaví i pořadatelé Vegan Fighter.

VEGGIE NÁPLAVKA No. 10. – BIRTHDAY: 1.5.2019 10 – 21 h | FB

kontakt: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577 | www.veggienaplavka.cz | www.veganfuture.cz | www.planetfest.cz | www.vegan-fighter.com

klíčová slova: ČR, veganství, Veggie Náplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

Rašínovo nábřeží ožije již po desáté jedním z největších evropských open air vegan veletrhů Veggie Náplavka, plným rostlinné gastronomie, ohleduplné ke zvířatům a planetě. Také letos se zde sejde největší výběr rostlinné gastronomie a lifestylu na jednom místě, návštěvníci zde najdou více jak 100 čistě vegan stánků, restaurací, výrobců a obchodů z celé ČR i zahraničí. Motivovat k vyzkoušení rostlinné stravy bude také partnerský projekt Veganská výzva.

„Je neuvěřitelné, co se nám všem, které zajímá ochrana zvířat a planety, podařilo během uplynulých 10 let změnit. Celý svět se změnil, pro zvířata a planetu k lepšímu – minimálně v tom, kolik lidí se začalo zajímat o alternativy. Ty jsou dnes běžné v každém obchodě, většina lidí ví, co je to vegan, rostlinné burgery začali vyrábět hlavní výrobci masa, nadosah je komerční prodej umělého masa. Mnoho lidí zařazuje flexitáriánství a stává se vegany.

Díky tomu se od základu mění pohled na zvířata. Stále více lidí je vnímá jako cítící, inteligentní bytosti, obyvatele naší planety, ke kterým bychom se měli chovat jako k sobě rovným, s respektem.“  říká k hlavní vizi eventů Vegan Fighter/Vegan Future Events hlavní organizátorka, psycholožka a thaiboxerka Iva Linda Maruščáková. A dodává: „Naše eventy přinášejí nejnovější trendy, novinky, a tipy jak žít ohleduplně ke zvířatům a planetě, a jak být zdravější díky nejmodernějším trendům rostlinné výživy.“

V programu se jako vždy setkáte s těmi nejnovějšími tipy a novinkami z veganské gastronomie a životního stylu. Najdete zde také velký výběr všeho potřebného pro ohleduplný a etický životní styl.

V programu se návštěvníci mohou dál setkat i se všemi českými předními projekty na ochranu zvířat, připraveny jsou workshopy, rozvojové workshopy, dětský sportovní a kreativní koutek. Samozřejmou součástí Veggie Náplavky je i sport, kterým se pořadatelé z Vegan Fighter zabývají.

Jsme velmi rádi, že životní styl, který respektuje zvířata a planetu, zajímá čím dál více lidí. Pozitivní zdravotní dopady, ohleduplnost ke zvířatům, ale i výrazná ekologická ohleduplnost veganství jsou hlavními důvody k tomu, proč se k veganství hlásí stále více lidí u nás i ve světě a proč je nazýváno trendem budoucnosti pro celou planetu. Ze své dlouholeté zkušenosti mohu potvrdit, že nejen že vám na veganství nebude nic chybět, ale naopak získáte větší množství energie, rychlejší regeneraci a zdravotně se budete cítit výrazně lépe.”, dodává další člen organizačního týmu, vegan a mistr světa v supertěžké váze v muaythai Jan Müller.

Vegan Fighter předvedou i živou exhibici bojových sportů v podání mistrů a mistryň světa, Evropy i ČR ve vegan podání, a pro návštěvníky připraví celý den možnost konzultací.

Mezi Vegan Fighters patří dál také Magda Šormová, mistryně světa v MMA, vicemistr Evropy v BJJ Alan Svoboda, Pavel Salin Salčák, Mistr republiky v MMA a muay thai, vicemistři ČR v muaythai Jakub Šrámek (a Václav Schweidler, R.I.P.) a další čeští i zahraniční bojovníci a sportovci a sportovkyně dalších sportovních disciplín.

K Veggie Náplavce loni organizátoři přidali nový koncept – event Planet Fest, jehož druhé pokračování se uskutečnilo v kooperaci s partnery Akce pro klima a Slou 1.3.2020, a další návštěvníky čeká na podzim 2020. Celý event i jeho velký market je opět 100% vegan, programově zahrnuje široké spektrum panelových diskuzí, workshopů a přednášek na téma ochrany planety.

Na oba eventy je vstup umožněn za dobrovolné vstupné.

Eventy se uskutečňují v podání projektu Vegan Fighter, pod hlavičkou eventů Vegan Future.

For the 10th time in a row, the cult Veggie Naplavka—one of the biggest European open-air events—will take place on may 1st, 2020

VEGGIE NÁPLAVKA No. 10 – BIRTHDAY: 1.5.2019 10 – 21 h | FB

contact: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577 | www.veggienaplavka.cz | www.veganfuture.cz | www.planetfest.cz | www.vegan-fighter.com

keywords: Czech Republic, vegan, Veggie Naplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

MINULÉ ROČNÍKY / PREVIOUS EVENTS

JAK VYPADAJÍ NAŠE EVENTY? / WELCOME TO OUR EVENTS

Jsme Vegan Fighter / Česká veganská asociace a pod naší platformou Vegan Future pořádáme Veggie Náplavku a Veggie Vánoce. Rádi bychom vás inspirovali k etickému a zdravému životnímu stylu. Těšíme se na našich akcích i na vás!

JSME 100 % VEGAN. PRO ZVÍŘATA. PRO PLANETU. PRO ZDRAVÍ.

Pokud se k nám chcete připojit jako prodejce nebo máte jakýkoli dotaz jako návštěvník, napište nám na info@veggienaplavka.cz. Rádi se vám ozveme zpět 😉

Would you like to join us? Please feel free to contact us at info@veggienaplavka.cz. We’ll get back to you as soon as possible.