V roce 2020 slavíme 10. pokračování eventu a veletrhu Veggie Náplavka, a zároveň 10 let pořádajících Vegan Fighter. Moc nás těší sledovat, jak je nás každým rokem stále víc, kdo volíme životní styl, který je ohleduplný ke zvířatům a planetě. Moc vám za to děkujeme!

Původně jsme pro vás naplánovali velkou dvoudenní oslavu na 1. máje. Kvůli COVID jsme ji nemohli uskutečnit, a tak jsme alespoň hned jak to bylo možné uspořádali 31.5. a 28.6. Veggie Náplavka Market podle přísných COVID pravidel.

Na podzim jsme si vyzkoušeli nový formát – Vegan Future: Expo & Conference 2020, které 12.9.2020 rozšířilo a nahradilo podzimní Veggie Náplavku na pražském Výstavišti a v krásném Průmyslovém paláci, více najdete na webu Vegan Future.

Kvůli COVID-19 jsme připravili také ONLINE MARKET – místo, které jsme poskytli našim milým prodejcům během COVID-19, aby zde mohli na jednom místě informovat o updatu provozu.

Bude pro vás připraveno také během Vánoc v rámci našich Veggie Vánoc ONLINE. Ty proběhnou 6., 13. a 20.12.2020 a my na nich budeme streamovat z různých vegan restaurací. Volit budeme také Vegan restauraci roku 2020.

Celkově je hlavním důvodem pro pořádání našich eventů ohleduplnost ke zvířatům a planetě, a to, že k ní chceme inspirovat i vás. A samozřejmě zdraví a skvělá kondice, kterou na rostlinné stravě potvrzuje stále více lidí. Dnešní doba navíc přináší další důvody: bezpečnost a svět bez pandemií, protože právě rostlinná strava k němu může přispět.

Tradičně pro vás proto každý rok na 1. máje a druhý víkend v září organizujeme na nádherné pražské Náplavce v rámci eventu také největší vegan market. Postupem let se Veggie Náplavka vyvinula do největší české a jedné z největších evropských open air vegan akcí. Moc nás to těší.

Veggie Náplavky se účastní přes 100 prodejců a restaurací, které nabízí úžasnou inspiraci a novinky z toho nejlepšího, co rostlinná strava nabízí, a samozřejmě také neziskové projekty na ochranu zvířat a planety. Event doplňujeme programem s inspirativními hosty, tématy jako osobnostní rozvoj nebo zero waste, praktickými foodshows, hudbou, a dětským programem Vegan Fighter Young.

V programu nechybí také sport, ke kterému chceme inspirovat, protože jsme sami profesionálními a amatérskými sportovci a sportovkyněmi. Sport je pro nás praktickým příkladem toho, že rostlinná strava funguje výborně nejen pro běžný život, ale i pro náročné sportovní výkony. A pokud jsme na veganské stravě dokázali vyhrávat v ringu a oktagonu my – budete se na ní citit skvěle i vy 🙂

Přijďte se inspirovat – pro vás, pro zvířata i pro celou planetu.

Vegan Fighter Crew

GENERÁLNÍ PARTNER VEGGIE NÁPLAVKY A VEGAN FUTURE / GENERAL PARTNER OF VEGGIE NÁPLAVKA AND VEGAN FUTURE

PARTNEŘI VEGGIE NÁPLAVKY / PARTNERS OF VEGGIE NÁPLAVKA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI / MEDIA PARTNERS

PRO MÉDIA / MEDIA

VEGAN FUTURE: 12.9.2020 |10 – 20 h | FB

kontakt: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577  www.veganfuture.cz | www.veggienaplavka.cz  | www.planetfest.cz | www.vegan-fighter.com | www.veganfighter.eu

klíčová slova: ČR, veganství, Vegan Future: Expo & Conference, Veggie Náplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

MINULÉ ROČNÍKY / PREVIOUS EVENTS

JAK VYPADAJÍ NAŠE EVENTY? / WELCOME TO OUR EVENTS

Jsme Vegan Fighter / Česká veganská asociace a pod naší platformou Vegan Future pořádáme Veggie Náplavku a Veggie Vánoce. Rádi bychom vás inspirovali k etickému a zdravému životnímu stylu. Těšíme se na našich akcích i na vás!

JSME 100 % VEGAN. PRO ZVÍŘATA. PRO PLANETU. PRO ZDRAVÍ.

Pokud se k nám chcete připojit jako prodejce nebo máte jakýkoli dotaz jako návštěvník, napište nám na info@veggienaplavka.cz. Rádi se vám ozveme zpět 😉

Would you like to join us? Please feel free to contact us at info@veggienaplavka.cz. We’ll get back to you as soon as possible.