VEGGIE NÁPLAVKA

FOR PLANET FEST

1.5.2019

7.4.2019

100% VEGAN. PRO ZVÍŘATA.

THE LARGEST CZECH AND ONE OF THE LARGEST IN EUROPE VEGAN OPEN-AIR

NEJVĚTŠÍ ČESKÝ A JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH EVROPSKÝCH VEGAN EVENTŮ

BY VEGAN FIGHTER.

Naše eventy a Veggie Náplavku pro vás tento rok připravujeme už po osmé, letos s podtitulem JOY. Hlavním důvodem byla na začátku i teď ohleduplnost ke zvířatům, a to, že k ní chceme inspirovat i vás. A samozřejmě zdraví a skvělá kondice, kterou na trendu rostlinné stravy potvrzuje stále více lidí – a my nejsme vyjímkou.

Postupem let se Veggie Náplavka vyvinula do největší české, a podle loňských zpráv i evropské open air veganské akce. A to nás samozřejmě velmi těší 🙂

Letos jsme k ní přidali i malé překvapení: nový event For Planet Fest.

Každý rok pro vás na 1. máje a v září organizujeme na nádherné pražské Náplavce největší veganský market. Účastní se ho na 100 prodejců a restaurací, které nabízí úžasnou inspiraci z toho nejlepšího, co rostlinná strava nabízí a neziskové projekty na ochranu zvířat a planety. Event doplňujeme programem s inspirativními hosty, praktickými foodshows, hudbou, a dětským programem Vegan Fighter Young.

A také sportem, ke kterému chceme inspirovat, protože jsme sami profesionálními a amatérskými sportovci a sportovkyněmi. Sport je pro nás praktickým příkladem toho, že rostlinná strava funguje výborně nejen pro běžný život, ale i pro náročné sportovní výkony.

A pokud jsme na veganské stravě dokázali vyhrávat v ringu a oktagonu my – budete se na ní citit skvěle i vy 🙂

Přijďte se inspirovat, moc rádi vás přivítáme 7.4. na For Planet Festu a na dalším, 8. ročníku Veggie Náplavky 1.5.2019 na Náplavce na Rašínově nábřeží (hlavní Náplavka).

Vegan Fighter Crew

We are happy to invite you to the wonderful atmosphere of Prague’s Náplavka and the largest Czech and one of the European open-air vegan event in the heart of the Europe: Veggie Náplavka.

This year, we are also very proud to present a brand new For Planet Fest event concept that will take place on April 7th, 2019 at Náplavka too.

For both events, we prepare a diverse all-day programme for children and adults again –  focusing on new inspirations of plant gastronomy and vegan lifestyle.
As part of the programme visitors can look forward to inspirational guests, foodshows and cookery workshops, creative corners, personal development section, zero waste workshops, vegan sports consultations and vegan martial arts exhibitons presented by organizing project Vegan Fighter – male and female national and world vegan champions.

We also support participation of the majority of Czech and some European non-profits, and a large development zone is one new part of the programme being prepared.
The beautiful atmosphere of a place of riverbank in the citycentre will be accentuated by music and children’s eco-corners.

We will be happy to see you there too!

PROUD PARTNER OF EUROPEAN MUAY THAI CHAMPIONSHIP 2018

HLAVNÍ PARTNEŘI ROČNÍKU / GENERAL PARTNERS

PARTNEŘI VEGGIE NÁPLAVKY / PARTNERS OF VEGGIE NÁPLAVKA

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI / MEDIA PARTNERS

NÁŠ DALŠÍ EVENT / OUR OTHER EVENT PLANET FEST

PŘIJĎ SE INSPIROVAT VEGANSTVÍM & ZERO WASTE & EKO ŽIVOTNÍM STYLEM / LET US INSPIRE YOU IN VEGANISM & ZERO WASTE & ECO LIFESTYLE

PRO MÉDIA / MEDIA

Už 8. ročník kultovní Veggie Náplavky, jedné z největších evropských open-air akcí, startuje opět 1. května 2019

Organizátoři letos představí i nový koncept – Planet Fest, který se uskuteční 7.4.2019

VEGGIE NÁPLAVKA JOY: 1.5.2019 10 – 21 h | FB

PLANET FEST: 7.4.2019 11 – 19 h | FB

kontakt: info@veggienaplavka.cz | +420 773 531 577 | www.veggienaplavka.cz | www.veganfuture.cz | www.planetfest.cz

klíčová slova: ČR, veganství, Veggie Náplavka, Vegan Fighter, Planet Fest, Vegan Future Events

Rašínovo nábřeží ožije již po osmé jedním z největších evropských open air vegan festivalů Veggie Náplavka plným rostlinné gastronomie, ohleduplné ke zvířatům a planetě. Také letos se zde sejde největší výběr veganské gastronomie na jednom místě, návštěvníci zde najdou téměř 100 čistě veganských stánků restaurací, výrobců a obchodů z celé ČR i zahraničí.

Další ročník kultovní prvomájové Veggie Náplavky nese podtitul JOY – Radost. „To proto, že si přejeme, ať ji v životě prožíváme nejen my všichni, ale s námi i všechna zvířata. Ta jsou plně schopná si uvědomovat negativní zacházení a vzhledem k obrovské šíři alternativ téměř ke každému živočišnému pokrmu, je dnes konzumace zvířat víc jak zbytečná.“, říká k hlavní vizi eventů Vegan Fighter – Vegan Future Events hlavní organizátorka, psycholožka a vítězka MČR v muaythai Iva Linda Maruščáková.

V programu se návštěvníci mohou dál setkat i se všemi českými předními projekty na ochranu zvířat, připraveny jsou workshopy, rozvojové workshopy, dětský sportovní a kreativní koutek. Samozřejmou součástí Veggie Náplavky je i sport, kterým se pořadatelé z Vegan Fighter zabývají. Ti předvedou i živou exhibici bojových sportů v podání mistrů a mistryň světa, Evropy i ČR ve vegan podání, a pro návštěvníky připraví celý den možnost konzultací.

K Veggie Náplavce letos orgánizátoři přidají nový koncept – event Planet Fest. Na něm je připraveno širší programové zaměření.  Pro návštěvníky bude připraven nejen bohatý doprovodný program pro dospělé i děti, ale také několik zón s workshopy a poradenstvím v oblastech Zero Waste, Permakulturní a ekologické zemědělství, Přírodní stavitelství, Elektromobilita, Zelená Města a další. I na tomto eventu bude hlavním tématem veganství, které je podle nejnovějších studií posledních let nejvíce k planetě ohleduplným životním stylem. Celý event i jeho velký market tak bude opět 100% vegan.

.Jsme velmi rádi, že životní styl, který respektuje zvířata a planetu, zajímá čím dál více lidí. Pozitivní zdravotní dopady, ohleduplnost ke zvířatům, ale i výrazná ekologická ohleduplnost veganství jsou hlavními důvody k tomu, proč se k veganství hlásí stále více lidí u nás i ve světě a proč je nazýváno trendem budoucnosti pro celou planetu. Ze své dlouholeté zkušenosti mohu potvrdit, že nejen že vám na veganství nebude nic chybět, ale naopak získáte větší množství energie, rychlejší regeneraci a zdravotně se budete cítit výrazně lépe.”, dodává další člen organizačního týmu, vegan a mistr světa v supertěžké váze v muaythai Jan Müller.

Mezi Vegan Fighters patří dál také Magda Šormová, mistryně světa v MMA, vicemistr Evropy v BJJ Alan Svoboda, Pavel Salin Salčák, Mistr republiky v MMA a muay thai, vicemistři ČR v muaythai Václav Schweidler a Jakub Šrámek a další čeští i zahraniční bojovníci a sportovci a sportovkyně dalších sportovních disciplín.

Oba eventy přivítají návštěvníky na hlavní Náplavce – Rašínově nábřeží a na oba eventy je vstup umožněn za doporučené vstupné.

Eventy se uskutečňují v podání projektu Vegan Fighter a Česká veganská asociace, pod hlavičkou eventů Vegan Future.

MINULÉ ROČNÍKY / PREVIOUS EVENTS

Podívat se můžete také na sposty fotek a videí na FB minulých eventů:

Veggie Náplavka LIFE

Veggie Náplavka HOPE

Veggie Náplavka LOVE

Veggie Náplavka AFTER SUMMER

Veggie Náplavka SUMMER

Veggie Náplavka No. 1

JAK VYPADAJÍ NAŠE EVENTY? / WELCOME AT OUR EVENTS

Jsme Vegan Fighter / Česká veganská asociace a pod naší platformou Vegan Future pořádáme Veggie Náplavku a Veggie Vánoce. Rádi bychom vás inspirovali k etickému a zdravému životnímu stylu. Těšíme se na našich akcích i na vás!

JSME 100 % VEGAN. PRO ZVÍŘATA. PRO PLANETU. PRO ZDRAVÍ.

Pokud se k nám chcete připojit jako prodejce nebo máte jakýkoli dotaz jako návštěvník, napište nám na info@veggienaplavka.cz. Rádi se vám ozveme zpět 😉

Would you like to join us? Please feel free to contact us at info@veggienaplavka.cz. We’ll get back to you as soon as possible.